mozaikk


2016 yılı Nisan ayında daire teslimlerinin yapılması planlanan Dumankaya Mozaik Evleri, anfi tiyatro – aktivite-etkinlik meydanı, lavanta hasat alanları, bisiklet park alanları, hobi odası, fitness alanı, yüzme havuzu, yansıma havuzları, oturma alanları, saunalar ve güneşlenme terasları ile yepyeni bir yaşam alanı olarak konumlandırılıyor.

Dumankaya Mozaik Projesi, Dumankaya İnşaat tarafından Anadolu Yakası Sancaktepe’de inşa ediliyor. Dumankaya Mozaik Sancaktepe toplam 799 konut ve 1 adet dükkandan oluşuyor.

Sancaktepe Dumankaya Mozaik Ataşehir – Finans Merkezi’ne 17 dakika, Sancaktepe Metrosu’na 2 dakika, TEM Otoyolu’na 8 dakikalık uzaklıkta yükseliyor. Mozaik Sancaktepe Evleri fiyatları kapsamında projedeki 2+1 ev fiyatları 391 bin 600 TL’den başlangıç gösteriyor.

2016 Dumankaya Mozaik Evleri kampanyalı ödeme!

Dumankaya Mozaik kampanyası kapsamında faiz oranlarının sabitlendiği projede 60 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri bulunuyor. Dumankaya Mozaik Residence’de konutların büyüklükleri minimum 48, maksimum 208 metrekare olarak tasarlandı.

2016 Dumankaya Mozaik Evleri kampanyalı ödeme için son gün 11 Ocak 2016. Proje hakkındaki detaylı bilgiler için aşağıda yer alan telefon numarasından yararlanabilirsiniz.

Dumankaya Mozaik adres: Abdurrahman Gazi Mahallesi, Gecem Sokak Sancaktepe / İstanbul

Dumankaya Mozaik satış ofisi telefon: 0216 511 58 00
Web: www.dumankaya.com
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir