adımm


Adım İstanbul Başakşehir fiyatları ile ilgili bilgiler öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim. Projenin arsa alanı 35 bin metrekare olarak belirlendi.

Proje İstanbul Başakşehir Kayaşehir’de inşa ediliyor. Adım İstanbul Evleri ödeme tablosu kapsamında yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar banka kredisiyle vadelendiriliyor.

615 tane daire ve 120 tane ticari birimden oluşan projede daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde farklılık gösteriyor. Banka kredili ya da nakit ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede firma bünyesinde 24 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

Adım İstanbul Başakşehir teslimlerinin 2018 yılının Ocak ayında yapılması hedefleniyor. Proje, İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor.

Başakşehir Adım İstanbul’un sosyal alanları içerisinde; soyunma odaları, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, oyun havuzları ve fitness center bulunuyor.

Adım İstanbul Başakşehir fiyatları!

Adım İstanbul Başakşehir fiyatları doğrultusunda projede ev fiyatları 595 bin TL’den başlangıç gösteriyor.Projedeki dairelerin büyüklükleri 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

 

Adım İstanbul Residence ulaşım: Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir / İstanbul

Adım İstanbul Başakşehir iletişim
Telefon: 0212 924 16 16
Web: www.adimistanbul.com.tr
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir