umut


Akyapı İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Umut Murat ERGÜN Sultangazi Bölgesinde aile oturumcusu için planladıkları ve geliştirilme aşamasında olan Sultan Park Evleri projesi için basın ile ön bilgi paylaştı.

Akyapı İnşaat yeni projeler kapsamında, Başakşehir’den sonra yeni proje alanı olan Sultangazi projelerinin detayları haberimizde yer alıyor.

Akyapı İnşaat Sultangazi de yeni başlayacağı projede ödemelerde kolaylık sağlıyor. Firma yeni projesinin lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışa sunulacak.

Umut Murat ERGÜN, Sultangazi de geliştirilme aşamasında olan Akyapı İnşaat‘ın yeni projesinden bahsederken, “Bölgenin ihtiyaçlarını iyi biliyoruz ve yeni proje alanımız,Tam olarak Sultangazi Belediye Binası ve 600 Yataklı Yeni Devlet Hastanesinin tam karşısında bulvara ve parka cepheli çok iyi bir lokasyona sahip bulunmaktadır, “dedi.

Sultangazi halkının ihtiyaçlarına yönelik bir yaşam alanı oluştururken rakamsal olarak da yatırımcı ve oturumcu müşterilerimizin alımlarını kolaylaştıracak fiyat ve ödeme planları çalıştıklarından bahsetti ve ekledi;

Akyapı İnşaat’ın markalı konut projeleri geliştirmek konusundaki deneyimleri ile Sultangazi bölgesine kesinlikle artı değer sağlayacağız.

Geliştirilme aşamasında bulunan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerimiz olacak, ayrıca ticari alanlarda Cafe, Restaurant ve tüm oturumcuların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak büyük mağazacılık, market alanı vb. ticari üniteler geliştirildiğini açıkladı.

Akyapı İnşaat / İletişim
Telefon: 0 850 724 25 97
Web: http://www.akyapi.com.tr/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir