atiye


3 bin 450 metrekare arsa alanına sahip olan Atiye Residence 17 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. Projede teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Atiye Residence’ta 2 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.  HAS – DBN Yatırım Ortaklığı imzası taşıyan projede toplam 108 konuta yer veriliyor.

Atiye Residence fiyat listesi konutların alanları ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 108 metrekare olarak tasarlandı.

Kağıthane Atiye Rezidans ortak alanlarında, oyun odası, spor salonu, basketbol sahası ve toplantı salonu gibi imkanlar bulunuyor.

Atiye Residence satış fiyatları kapsamında projedeki dairelerin fiyatları 550 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor. Atiye Rezidans 18 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Yüzde 25 peşinde kalan bedel için banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sunan Atiye Residence’de firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksit avantajı sağlanıyor.

Atiye Residence nerede?

Atiye Residence Projesi, Avrupa Yakası Kağıthane’de hayata geçirildi. Projenin yatırım bedeli 70 milyon TL olarak belirlendi.

Atiye Residence nerede? sorusunun detaylı yanıtı için aşağıda yer alan satış ofisi iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Tel: 0 543 880 9757
Web: atiyeresidence.com
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir