nevsa


Nevsa İnşaat tarafından Beylikdüzü Beykent’te hayata geçirilen Nevsa Konakları Projesi, 8 bin 257 metrekare arsa alanına sahip. Beykent Nevsa Konakları ödeme planı haberimizin devamında yer alıyor.

Projede 114 daire ve 12 ticari birim bulunuyor. 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunan Nevsa Konakları Beykent, inşaat alanı 24 bin metrekare olarak belirlendi.

Nevsa İnşaat Nevsa Konakları projesinde süs havuzu, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, sauna, çocuk havuzu, yürüyüş yolları, yeşil alanları, fitness salonu ve hamam gibi olanaklara sahip.

12 bloktan olarak planlanan Nevsa Konakları Beylikdüzü’nde konutlar 108 – 217 metrekare büyüklüklere sahip. Projede teslimlerin 2016 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Nevsa Konakları Beykent fiyat listesi konut seçeneklerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. Beylikdüzü Nevsa Konakları lokasyon olarak metrobüs durağına ve Paradise AVM’ye yakın konumda yer alıyor.

 

Beykent Nevsa Konakları ödeme planı!

Beykent Nevsa Konakları ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat sonrasında kalan yüzde 50’lik kısım banka kredisi ile ödenebiliyor. Nevsa Konakları satılık daire fiyatları 352 bin TL’den başlıyor.

Adres: Adnan Kahveci Mah. Esentepe Cad. No:20 Beylikdüzü İstanbul 34580

Telefon: 0212 855 60 60
Web: www.nevsakonaklari.com.tr
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir