arisss


Teslimlerinin 2018 yılı Mayıs ayında yapılması planlanan Ars Grand Tower Projesi, 310 daire ve 18 ticari birimden meydana geliyor. Beylikdüzü Aris Grand Tower daire fiyatları ne kadar?

Projede konutlar 70 – 170 metrekare büyüklükte tasarlandı. Aris Grand Tower Evleri Nihal İnşaat, Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat ve Gürboğan İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor.

Proje E5 Otoyolu’na ve metrobüse 2 dakika, TEM Otoyolu’na 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Aris Grand Tower Beylikdüzü daire fiyatları alanları ve konumlarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Aris Grand Tower Esenyurt ödeme tablosu kapsamında yüzde 25 peşinde kalan kısmın 36 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Esenyurt Aris Grand Tower Residence ortak alanlarında, sauna, yüzme havuzu, fitness ve spor alanları gibi olanaklar yer alıyor.

Beylikdüzü Aris Grand Tower daire fiyatları!

Beylikdüzü Aris Grand Tower daire fiyatları 229 bin TL’den başlangıç gösteriyor. İnşaat alanı 44 bin metrekare olarak belirlenen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire alternatifleri bulunuyor.

 

Aris Grand Tower iletişim
Telefon: 444 2320
Web: http://arisgrandtower.com/
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir