effct avcılar


Bornova Avcılar Effect Rezidans fiyatları öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim. Proje toplam 322 adet home officeden meydana geliyor.

Avcılar İnşaat tarafından İzmir Bayraklı’da konumlandırılmakta olan Avcılar Effect Projesi, stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon daire seçenekleri sunuyor.

Ön taleplerin toplandığı Avcılar Effect Evleri, fitness center, spa, 2 katlı kapalı ve açık otopark, yüzme havuzu gibi olanaklara sahip. Projede 66 adet outlet mağazaya da yer veriliyor.

Proje toplam 45 bin metrekare inşaat alanı üzerine yayılıyor. Avcılar Effect Konutları’nda daire teslimlerinin 2017 yılı Ekim ayında yapılması planlanıyor.

İzmir Avcılar Effect konum olarak, Yaşar Üniversitesi ,Ege Üniversitesi ,Bahçeşehir Koleji, Işıkkent Eğitim Kampüsü, İzmir Koleji ve Şifa Hastanesine sadece 1 dakika, Bayraklı Manhattan gökdelenler Bölgesine ve İzmir Adliyesine 4 dakika kadar uzaklıkta inşa ediliyor.

Bornova Avcılar Effect Rezidans fiyatları!

Forum Bornova’nın hemen yanı başında yükselen projede 1+0’lar 220 bin TL’den 199 bin TL’ye kadar düşerken, 1+1’ler 290 bin TL, 2+1’ler 490 bin TL’den başlıyor.

Avcılar Effect Adres
Manasbulvarı Mansuroğlu Mah. No 10 Bayraklı – İzmir

Avcılar Effect satış ofisi!
http://www.avcilarinsaat.com.tr/
Tel: 0232 344 28 24
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir