evimyük


Esenyurt Evim Yüksekdağ ödeme koşulları kapsamında 50 ay sıfır faizle taksitli ödeme fırsatı sunuluyor. Evim Yüksekdağ Esenyurt teslimleri ne zaman?

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. imzası taşıyan Evim Yüksekdağ Projesi toplam 363 adet daire ve 9 ticari birimden meydana geliyor.

Evim Yüksekdağ projesi Esenyurt’ta inşa ediliyor. Evim Yüksekdağ Esenyurt projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri sunuluyor.

Evim Yüksekdağ projesinin lansmanı 21 Ocak 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Evim Yüksekdağ projesinde 7 bin metrekare peyzaj, 2 bin metrekare ticaret alanı bulunuyor.

Evim Yüksekdağ projesinde dairelerin büyüklükleri 90 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Üç blok halinde yükselen Evim Yüksekdağ projesinde bloklar 20 ve 21 katlı olarak tasarlandı.

 

Evim Yüksekdağ Esenyurt teslimleri ne zaman?

Evim Yüksekdağ Esenyurt projesinde teslimler Haziran 2018 yılında yapılıyor. Evim Yüksekdağ ortak alanlarında, fitness, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.

 

Evim Yüksekdağ adres: Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı No:49 Esenyurt / İSTANBUL
Tel: 444 9 540
Web: www.evimyuksekdag.com
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir