8


Eymir Panorama Sinpaş fiyat listesi dairelerin cephe ve konumlarına göre değişim gösteriyor. Eymir Panorama Sinpaş Projesi, Marina Ankara’nın vadi tarafına bakan bloğu olarak inşa ediliyor.

Proje ”Paylaşmaya Değer Her An İçin Eymir Panorama’da Yeriniz Hazır” sloganı ile yükseliyor. Eymir Panorama Evleri Projesi, Ankara Çankaya Oran’da konumlandırılıyor.

Eymir Panorama Sinpaş daire tipleri

Eymir Panorama Konutları 1+1’den 7+1,5’a kadar farklılık gösteren konut alternatifleri sunuyor. Eymir Panorama Sinpaş teslim tarihi gelecek Haziran ayı olarak belirlendi.

Marina Meydana alanı ile kafe, restoran ve mağazalarla donatılmış olan Marina Meydanı’na sahip Eymir Panorama Evleri için cazip ödeme fırsatları bulunuyor.

Eymir Panorama daire büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor. Ankara Eymir Panorama Evleri zengin sosyal olanakları ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Eymir Panorama Evleri’nde Marina Caddesi, Marina Meydanı, Aşıklar Köprüsü, su sediri, Adventure Park, buz pateni, spor sahaları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları gibi sosyal donatılar yer alıyor.

 

Sinpaş Eymir Panorama ödeme tablosu!

Eymir Panorama Sinpaş Konutları için peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor.Peşinatsız ev sahibi olunabilen Eymir Panorama ödeme kampanyası kapsamında taksitini 1 ay öde, 1 ay ödeme avantajı da bulunuyor. Projede ayrıca yüzde 50’sini 18 ayda ödeme seçeneği de mevcut.

 

Eymir Panorama Sinpaş fiyat listesi!

Eymir Panorama Sinpaş fiyat listesi 300 bin TL’den başlangıç gösterirken projede uygulanan kampanyaya göre liste fiyatları 281 bin TL’ye kadar düşüyor.

 

Eymir Panorama Evleri nerede?

Eymir Panorama Sinpaş ulaşım : Turan Güneş Bulvarı, Galip Erdem Caddesi (M.S.B. Lojmanları arkası) Oran – Çankaya / Ankara
http://www.eymirpanorama.com/
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir