folkart


18 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan Folkart Life Evleri Projesi, 25 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. Folkart Life Bornova fiyatları ne kadar?

Folkart Life Bornova Rezidans ortak alanlarında, kapalı otopark, yüzme havuzları, SPA ve fitness, restoranlar, koşu ve yürüyüş yolu, açık – kapalı süs havuzu, cafe ve çarşı, çocuk havuzu bulunuyor.

Proje hastaneye, şehrin merkezine, alışveriş yerlerine 500 metre uzaklıkta yer alıyor. İzmir Folkart Life Bornova projesinde daire alanları 46 metrekareden başlıyor.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri bulunan İzmir Folkart Life Rezidans konum olarak merkezi lokasyonda yer alıyor.

Bornova Folkart Life teslimleri ne zaman?
Konut alanlarının 46 metrekareden başlayıp 211 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildiği projede dairelerin teslimleri 2017 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Folkart Life Bornova fiyatları ne kadar?

İzmir Folkart Life Bornova’da fiyatlar 199 bin TL’den başlıyor kata ve daire tiplerine göre fiyatlar değişiyor. Çeşme Otoyolu ve İzmir-Aydın Otoyolu’na bağlantısı üzerinde hayata geçiriliyor.

Folkart Life Bornova satış ofisi iletişim!
Telefon: 444 22 78
Web: www.folkartlifebornova.com
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir