bakırköycity


Kartaltepe Bakırköy City adres olarak Bakırköy Kartaltepe Mahallsi’de inşa ediliyor. Proje Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirildi.

Kartaltepe Bakırköy City ortak alanlarında, sauna, kar odası, açık – kapalı dört mevsim yüzme havuzu, tenis kortu, otopark, fıtness salonu, hobi odaları, buhar odası, Türk hamamı, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası gibi olanaklar bulunuyor.

Bakırköy Kartaltepe Mahallesi’nde hayata geçirilen Bakırköy City Konutları toplam  163 daireden meydana geliyor. Projede konutların yanı sıra 33 adet mağazaya da yer veriliyor.

Bakırköy City Residence 9 bin 933 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Bakırköy City Konutları’nın alanları 87 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.

Bakırköy City Evleri teslim tarihi Haziran 2017 olarak belirlendi. 200 milyon lira yatırım bedeline sahip projede dairelerin büyüklükleri 87 ile 217 metrekare arasında değişiyor.

2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunan Bakırköy City Koşuyolu ev fiyatları 2+1’lerde 1 milyon 187 bin TL, 3+1’lerde 1 milyon 676 bin TL, 4+1’lerde 3 milyon TL’den başlıyor.

Kartaltepe Bakırköy City adres!

Kartaltepe Bakırköy City adres : Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy İstanbul

Telefon: 444 40 29
Web: www.bakirkoycity.com.tr
Gizem Yılmaz/Sonpojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir