metropark


1.412 daire ve 26 tane ticari üniteden meydana gelen Metropark Halkalı Projesi, Teknik Yapı tarafından konumlandırılıyor.

213 bin 800 metrekare arsa alanına sahip olan Metropark Evleri Küçükçekmece Halkalı’da inşa ediliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri mevcut.

Metropark Konutları 7 blok olarak yükseliyor. Halkalı Metropark Rezidans Projesi teslim tarihi 2016 yılı Şubat ayı olarak belirlendi.

Projenin ortak alanlarında, çocuk oyun alanları, sauna,koşu parkuru, fitness center, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, kapalı otopark, spor alanları ve yüzme havuzu yer alıyor.

Metropark Rezidans Halkalı liste fiyatları!

Metropark Rezidans Halkalı liste fiyatları 312 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Yüzde 25 peşin ödemelerde kalan daire bedeli için banka kredisiyle 36 ay vade farksız taksit imkanı sunan Metropark Halkalı’da yüzde 1 peşinatla da konut sahibi olunabiliyor.

Metropark adres bilgileri: Atatürk Mah. Şehit Er Necati Özgel Sk. No:2 İkitelli 34303 Küçükçekmece İstanbul (Eski Bahariye Halı Fabrikası, İETT Garajı Yanı)

Teknik Yapı Metropark satış ofisi
Telefon : 444 10 08
Web Adresi: http://teknikyapimetropark.com/
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir