ottoman


Ncadde Ottoman Projesi, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde hayata geçirildi. Ncadde Ottoman’da rezidans daire ve ticari alanlara yer veriliyor.

Satışları yapılan Ncadde Ottoman Esenyurt Projesi Özyurtlar İnşaat imzası ile konumlandırılıyor. Ncadde Ottoman daire tipleri 1+0 ve 1+1 seçeneklerinde.

Esenyurt Ncadde Ottoman 1+0 dairelerinin tamamı eşyalı olarak teslim edilecek. Teslimleri iki yıl sonra yapılacak olan Ncadde Ottoman Esenyurt projesi toplam 427 adet residence daire ve ofisten meydana geliyor.

Ncadde Ottoman fiyatları

Ncadde Ottoman fiyatları kapsamında projedeki 1+0 residence daire fiyatları 174 bin TL’den başlıyor. 1+1 ofisler ise 288 bin TL’den başlıyor.

 

Ncadde Ottoman ödeme planı

3 katlı olarak tasarlanan Özyurtlar Ncadde Ottoman’da yüzde 30 veya yüzde 40 peşinat veriliyor. Yüzde 35’i firma bünyesinde 24 ay vadeli olarak ödenen projede kalan yüzde 30 ise teslimde kapatılıyor.

Sosyal olanaklara da yer verilen Ncadde Ottoman Residence ortak alanlarında, fitness kapalı havuz gibi olanaklar mevcut. Projenin satış ofisi Nlogo projesinin yakınında yer alacak.

 
Ncadde Ottoman adres: Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı No: 95 Esenyurt / İstanbul

Tel: 0850 460 90 36
Web: http://www.ncaddeottoman.com/index.html
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir