nef bahçelievler


Bu ay içerisinde satışa sunulacak olan Nef Bahçelievler projesinde 1.000’den fazla daireye yer veriliyor. Kale Outlet AVM’ye yakın mesafede yükselecek olan Nef Bahçelievler Konutları ile 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekler sunuluyor.

Nef Bahçelievler projesi konum olarak Merter Tekstil Merkezi metro durağının yanında bulunuyor. 44 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek olan projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. Nef Bahçelievler teslimlerinin 2018 yılının sonunda yapılması planlanıyor.

Nef Kağıthane 3 ve Nef Kağıthane 11 projelerinin arasında, Ofishane’nin karşısında yükselcek olan Nef Kağıthane 4 projesi konum olarak Axis İstanbul’a yakın mesafede yer alıyor. Nef Kağıthane 4 projesinde çeşitli büyüklüklerde 1+1 ve 2+1 daire tipleri olacak.

Timur Gayrimenkul’ün İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk projesi Nef Sancaktepe Projesi’nde ise satışlar önümüzdeki aylarda başlayacak. Nef Sancaktepe konut seçenekleri 1+1 ve 2+1 şeklinde.

Nef Sancaktepe projesi, Üsküdar Veysel Karani metro durağının yanında, Rings İstanbul Evleri’nin hemen karşısında hayata geçiriliyor. Nef Sancaktepe teslimlerinin 2019 yılında yapılması planlanıyor.

Tel: 444 9 633
Web: http://www.nef.com.tr
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir