Onlife ve Winlife Hak Yapı projelerinde toplamda 599 bağımsız birim bulunuyor. Ön talep toplanan projeler Aydos Velibaba ve Pendik E-5 aksında hayata geçiriliyor.


 

Hak Yapı Onlife

 

Hak Yapı Onlife projesi Aydos Velibaba’da inşa ediliyor. 16 bin 86 metrekare alana sahip projede 430 daire ve 15 adet ticari ünite yer alıyor.

Ön talep toplanan Hak Yapı Onlife projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon teraslı daireler dizayn edildi.

Hak Yapı Onlife 10 katlı 140 bloktan oluşuyor. Projenin sosyal olanakları arasında kapalı ve açık çocuk oyun alanları, ısıtılabilir özellikli yüzme havuzu, güvenlik, sauna, spor salonu, ve daireye özel tanımlı otopark yer alıyor.

 

Hak Yapı Winlife

Hak Yapı Winlife projesi konum olarak Pendik E-5 hattı üzerinde yer alıyor. 12 katlı tek blok olarak tasarlanan projede toplamda 142 ofis ve 12 ticari ünite bulunuyor.

Konut ve ofis konseptine sahip Hak Yapı Winlife’ta 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tipleri sunuluyor. 24 ay sonra teslim edilecek projede spor salonu, sauna, açık-kapalı otopark, ısıtılabilir özellikli yüzme havuzu ve 7-24 güvenlik planlandı.

 
Telefon: 444 1 620
Web adresi: http://www.hakyapiinsaat.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Kampanyaliprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir