ontaann


Ontan İnşaat, İzmir Bayraklı ve Çınarlı’ya yeni proje için kolları sıvadı. İzmir’de Ontan Bayraklı’nın satışlarına devam eden firma projeyi Ekim ayı içerisinde teslim etmeyi planlıyor.

Ontan Bayraklı Evleri’nde son 6 daire ile satışlar hızla devam ediyor. Ontan Bayraklı daire fiyatları 315 bin TL’den başlagıç gösteriyor.

Firma Modda markasını 2. kez İzmirliler’le buluşturmaya hazırlanıyor. Modda Bayraklı’nın genel özellikleri şöyle;

 

Modda Bayraklı satışlarına Haziran ayında başlanacak!

Modda Bayraklı Projesi Bayraklı’da hayata geçiriliyor. Haziran ayı içerisinde satışa çıkması planlanan Modda Bayraklı Evleri toplam 97 adet daireden meydana gelecek. Projedeki konutların metrekare birim fiyatı 5 bin 500 TL olarak belirlendi. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer alacağı Modda Bayraklı 18 ay içerisinde sahiplerine teslim edilecek.

Çınarlı’ya 360 konut
Ontan İnşaat Çınarlı Projesi 2016’nın 4. çeyreğinde satışa çıkacak. 360 adet konutun yer aldığı proje 30 içerisinde sahiplerine teslim edilecek. Ontan İnşaat Çınarlı projesinde yer alan konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede konutların yanı sıra ticari üniteler de yer alacak.

 

Görsel Ontan Bayraklı Projesi’ne aittir.

Tel: 444 67 31
Web: http://ontan.com.tr/
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir