Pera Gümüşlük Evleri’nin 2018 yılında teslim edilmesi öngörülüyor. Bodrum Gümüşlük’te hayata geçirilen projede metrekare birim fiyatları 2 bin 500 dolardan başlangıç gösteriyor.

Perataş İnşaat hayata geçireceği ilk gayrimenkul projesi için Bodrum’u seçti. Bodrum Gümüşlük’te inşa edilecek Pera Gümüşlük Evleri isimli proje 10 dönüm arazi üzerinde yer alacak.

Pera Gümüşlük Evleri’nde 20 adet 2 oda 1 salon ve 44 adet 4 oda 1 salon bahçeli ya da teraslı dairelerden oluşacak.

Pera Gümüşlük Evleri’nin proje değeri 25 milyon dolar olarak açıklandı. 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilecek projede metrekare birim fiyatı 2 bin 500 dolardan başlıyor. Pera Gümüşlük Evleri’nin inşaat çalışmaları 6 ay önce başladı ve kaba inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Projenin örnek dairesi ziyarete açıldı.

Perataş İnşaat’ın CEO’su Ahmet Karaçöl, “. Örnek daireleri ziyarete açtık. Bünyesinde özel plaj, güneşlenme terasları, açık havuzu, spor merkezi, sauna, yürüyüş alanları ve yeme içme hizmeti de verecek olan sosyal tesisler bulunduran projenin planlanan teslim tarihi 2018’in son çeyreği. Emsal projelere oranla daha uygun fiyat ve ödeme şartlarına sahip olan projemizin lansmana özel metrekare satış fiyatı 2 bin 500 dolardan başlıyor. 12 ay yaşamaya müsait evler tasarladık” dedi.

Web: http://www.peratas.com/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir