propa


2016 yılı içinde inşa sürecine start verilecek olan Propa Plus Kartal’ın satışlarına ise önümüzdeki günlerde başlanacak. Propa İnşaat Kartal’da inşa edeceği yeni projesinin yapı ruhsatını aldı.

Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da inşa edeceği yeni projesinin yapı ruhsatını alan şirket, konut ve ticari birimlerden oluşacak.

Sektördeki 43 yıllık deneyimini estetik ve teknoloji ile birleştirerek bugüne kadar 26 farklı projeyi hayata geçiren Propa İnşaat, çok özel bir projeye daha hazırlanıyor.

İstanbul’un kalbi Zincirlikuyu’da ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden özel projelere imza atan Propa İnşaat, Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal’da da farkını ortaya koymaya hazırlanıyor.

Propa İnşaat, İstanbul’un markalı konut, ofis ve rezidanslarının yeni gözdesi haline gelen Kartal’a yepyeni bir proje daha kazandırmayı hedefliyor.

Kartal’ı iyi bilen ve sektördeki deneyimini hayata geçirdiği projelere yansıtan Propa İnşaat, özel konumu ve mimarisi ile öne çıkan Propa Plus Kartal’ı 7 bin 500 metrekare arsa üzerine inşa edecek. Propa Plus Kartal, 2 blokta 198 konut ve 13 ticari ünite olmak üzere toplam 211 bağımsız bölüm olarak tasarlanıyor.

Konut ve ticari birimlerden meydana gelecek Propa Plus Kartal’da satışların yakında başlaması planlanıyor. Propa Plus Kartal projesi için ilk adımı atan şirket, projenin yapı ruhsatını aldı.

 

Web: http://www.propa.com.tr/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir