smart city


Şua İnşaat ve Si Yapı ortaklığında İstanbul Finans Merkezi bölgesi Ümraniye’de yapımına devam edilen “Smart City” de kalan son dairelerin satışı hızla devam ediyor.

5000 m2 alan üzerine 2 Bloktan oluşan Smartcity’de 186 konut bulunuyor.1+1 (57-73), 2+1 (105-107), 3+1 (157) m2 olmak üzere 3 tip konutun yer aldığı proje de yaşam Aralık 2016’da başlıyor.

Proje kapsamında ; akıllı ev sistemi(Cep telefonu ve tabletten evinizi kontrol etme imkanı), açık kapalı yüzme havuzu, kapalı çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, gri su sistemi, pay ölçerli ısı istasyonu, yerden ısıtma merkezi, klima sistemi, franke ankastre seti, Rehau marka 3’lü ısı cam doğrama, Elite granit mutfak tezgahı, Elite Design mutfak/banyo dolapları, seramik dış cephe kaplaması, 1. sınıf Vitrifiye ve tesisat, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Yoga ve Pilates alanı, kreş, kafeterya / pergola alanı, spor sahası (Basketbol +Tenis), toplantı ve seminer salonları, çocuk oyun alanı, rekreasyon alanı, koku ve renk bahçeleri, meyve bahçelerinin projenin genel özellikleri arasında yer alması nedeni ile Simart City bölgenin en lüx ve akıllı projesi olma özelliğini taşıyor.

Tem otoyolu, Ataşehir,Ümraniye’nin kesiştiği nokta da yer alan proje de %25 Peşin geriye bakiye ise kişiye özel ödeme seçenekleri ile yapılabiliyor.

Smartcıty ile yatırımınızın kısa zamanda kazanca dönüşmesinin keyfini yaşayın.

Smartcity satış ofisi: 0216,533 91 00
www.simartcity.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir