42.Cadde’de yer alan 163 dükkan 14 Mayıs’ta ihaleye çıkıyor. Projede dükkan fiyatları 100 bin TL ile 4 milyon 950 bin TL arasında değişiyor.

Temaşehir Konya projesinin ticaret alanı 42.Cadde, Emlak Konut güvencesiyle Torkam İnşaat tarafından inşa ediliyor. 42.Cadde’nin içerisinde restoran, giyim mağazaları, eczane, kafe, market ve kuaför yer alıyor.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. tarafından ihale dilecek 42. Cadde’de 5 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen ticari alanlar için ihaleye katılım bedeli 10 bin TL-20 bin TL arasında değişiyor.

Temaşehir Konya 42.Cadde’de yer alan dükkan ve mağazalar için başvurular 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 17:00’a kadar kabul edilecek.

20 bin metrekare alan üzerinde yükselen Temaşehir Konya 42.Cadde projesi Meram Belediyesi’nin karşında yer alıyor. Ayrıca inşa edilecek olan Hükümet Konağı ve proje aşamasındaki Konya Metrosuna da komşu konumda bulunuyor.

 
İhale için başvurular aşağıdaki adımlar takip edilerek yapılacaktır:

1 – Konya Meram’daki Temaşehir Konya satış ofisi veya İstanbul Ataşehir’deki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde görevli danışmanlarımızdan İhale Başvuru Kitapçığı temin edilecektir.

2 – Kitapçıkta, satışa sunulacak olan ticari bağımsız bölümler listesinde belirtilen Geçici Teminat tutarı, Emlak Konut GYO A.Ş.’nin T.C. Vakıfbank T.A.O. nezdindeki kurum hesabına yatırılacaktır.

3 – İstekliler, yatırmış oldukları Geçici Teminat tutarı dekontuyla birlikte, Temaşehir Konya Satış ofisinden veya Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’nden İhale Katılım Belgesi alacaklardır.

4 – İhale Katılım Belgesi almış olan istekliler, 14.05.2017 Pazar günü saat 10:00’da başlayacak olan ihaleye katılacaklardır. İhale, Konya Meram’daki Temaşehir Konya satış ofisinde yapılacaktır.

 
Adres: Yenice Mh. Çeçenistan Cd. Altgeçit Yanı – Meram / KONYA

Tel: 0332 322 75 75
Web: http://www.42cadde.com
Ezgi Delibeyoğlu/Kampanyaliprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir