viraa


Proje 17 blok olarak planlandı. Vira İstanbul Beylikdüzü ödeme koşulları ile ilgili bilgiler öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim.

Vira istanbul Beylikdüzü lokasyon olarak Kavaklı sahile 3 dakika, E-5’e 2 dakikalık mesafede bulunuyor. Vira İstanbul Projesi, Avrupa Yakası Beylikdüzü Kavaklı’da 1.156 tane daire ve 39 tane mağaza olarak hayata geçirildi.

Vira İstanbul Evleri 95 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 70 ile 201 metrekare arasında değişiyor.

Beylikdüzü Vira İstanbul konut teslimleri 2018 yılının Aralık ayında yapılacak. Projede sosyal alanlara da yer veriliyor.

 

Beylikdüzü Vira İstanbul Evleri ortak alanlarında, dinlenme alanları, spor alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları gibi olanaklar mevcut.

Kavaklı Vira İstanbul Sitesi fiyatlar!

Kavaklı Vira İstanbul Evleri fiyatları 1+1’lerde fiyatlar 256 bin TL, 2+1’lerde fiyatlar 437 bin TL, 3+1’lerde fiyatlar 656 bin 500 TL, 4+1’lerde fiyatlar 744 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Vira İstanbul Beylikdüzü ödeme koşulları!

Vira İstanbul Beylikdüzü ödeme koşulları doğrultusunda yüzde 25 peşinde; 2 ara ödeme yapıldıktan sonra kalan bedel için 30 ay vade uygulanıyor.

Gül Proje Vira İstanbul nerede?
Adres: Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No:31/1 Beylikdüzü/İSTANBUL

Vira İstanbul Kavaklı iletişim
Telefon: 444 94 85
Web: http://viraistanbul.com.tr/
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir