zer


Konya Meram Kozağaç Mahallesi’nde hayata geçirilen Zermeram Evleri için peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanıyor. Zermeram Konya Kozağaç fiyat listesi bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

Proje Seha Yapı imzası ile konumlandırılıyor. Konya Zermeram Evleri teslim tarihi ilk etap için 2019 yılı olarak belirlendi.

Zermeram projesi üç etaptan oluşuyor. 300 bin metrekare alanda inşa edilen Zermeram Konya Kozağaç Projesi, 9 yalı, 35 villa, 14 bahçe dubleksi ile beraber toplam 1.077 konuttan meydana geliyor.

Konya Zermeram Evleri ortak alanlarında, biyolojik gölet, tematik bahçeler, meyve bahçeleri, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

Zermeram Evleri Kozağaç ödeme şartları doğrultusunda 48 ay vade farkı olmadan taksitli ödeme seçeneği sunuluyor. Zermeram Seha Konutları 2+1’lerden, 6,5+1’lere kadar konut seçenekleri sunuyor.

Zermeram Konya Kozağaç fiyat listesi!

Zermeram Konya’da daire fiyatları 295 bin liradan, villa fiyatları 1 milyon 692 bin liradan, yalı fiyatları ise 3 milyon 718 bin liradan başlayarak değişiyor.

Telefon: 444 73 42
Web: http://zermeram.com
Gizem Yılmaz/Sonprojeler.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir